logo
Оберіть клініку
м. Львів, вул. Довга, 56 (заїзд з Пимоненка, 15а)
м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 25
м. Івано-Франківськ, вул. Василя Стуса, 28

Блог

blog

17.05.2023

Якщо Вас турбує біль в задньому проході під час випорожнення. Присутня кров на папері або в унітазі. Виражений дискомфорт під час довготривалої ходьби або фізичних навантаженнях. Є висока імовірність що Вас турбує саме анальна тріщина.

Детальніше
blog

14.03.2023

Не варто ігнорувати проблеми зі сечовивідною системою, оскільки недостатнє лікування може мати серйозні наслідки для здоров’я. Важливо вчасно реагувати на симптоми та звертатися до лікаря для отримання якісної допомоги. Розв’язання проблем зі сечовивідною системою може запобігти ускладненням та поліпшити якість...

Детальніше
blog

07.03.2023

Синусит – це запалення слизової оболонки приносових пазух.

Детальніше
blog

02.03.2023

Чи знаєте ви, що більшість випадків раку шкіри, які ми виявляємо, наші пацієнти не виявляють під час особистого огляду шкіри? Дерматоскопія – це неінвазивний метод дослідження шкіри за допомогою спеціального приладу дерматоскопа,який дозволяє збільшити новоутвір та оцінити його.

Детальніше
blog

26.12.2022

Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС) є неінвазивною формою стимуляції мозку, що реалізується розміщенням електромагнітної котушки біля шкіри голови та подачею повторюваних магнітних імпульсів високої сили, що створює зміни електричного поля в тканині мозку.

Детальніше
blog

03.11.2022

Атопічний дерматит – це  найпоширеніше запальне захворювання шкіри в усьому світі. Приблизно 230 мільйонів людей у ​​всьому світі мають атопічний дерматит, а поширеність протягом життя становить більше 15%.

Детальніше
blog

20.10.2022

Холецистит – це запальне захворювання жовчного міхура. Розвиток даної патологіїзазвичай поступовий, не завжди помітний для хворого. Найчастіше холециститомхворіють жінки, переважно середнього віку (після 40–50 років), проте дане захворюваннязустрічається і в інших груп пацієнтів.

Детальніше
blog

18.10.2022

Пахова грижа — це випинання очеревини в порожнину пахового каналу. Пахові грижі —найбільш часта патологія в хірургії. За статистикою пахвинні грижі складають 75-78% відзагальної кількості гриж живота. Більшість пахвинних гриж (85-90%) спостерігається учоловіків.

Детальніше
blog

15.09.2022

Блефаропластика – це паластична операція, за допомогою якого висікається зайва шкіра та жирова тканина, і ми отримуємо відкритий погляд і чудовий естетичний результат.

Детальніше
blog

07.09.2022

Що ж таке новоутвори м`яких тканин. Які є види? Що спричиняє їх виникненню? Доброякісні новоутворення м’яких тканин – це пухлини з чіткими контурами, які виникають при збоях механізму розподілу і зростання клітин. Вони можуть формуватись зі сполучної, жирової, судинної та інших...

Детальніше