Офтальмологія

banner

Доросла офтальмологія

Поверніть собі зір
із Lviv Medical Center!

Записатися на діагностику

Лікування зору — основний профіль Lviv Medical Center, тож наша команда налічує чимало талановитих офтальмологів. Їхній досвід та найсучасніша медична апаратура дозволяють отримувати бездоганні результати та відновлювати зір навіть за складних захворювань.

Саме тому Lviv Medical Center — заклад з бездоганною репутацією, який може похвалитися безліччю позитивних відгуків.

Ми проводимо лазерну корекцію зору за різними методиками, ефективне лікування глаукоми, діабету ока та відшарування сітківки ока, операції з видалення катаракти тощо. Використовуємо лише сучасні методики, що дозволяє нам успішно лікувати навіть складні випадки.

Ефективне відновлення зору — у Lviv Medical Center!

Лазерна корекція зору

Це найбезпечніший та найбільш ефективний метод відновлення зору за міопії, далекозорості чи астигматизму. Досконалий результат корекції зору — це поєднання кваліфікації лікаря та сучасних технологій. Саме тому в LMC пацієнти отримують найкращі результати: у нас є і професійна команда, й обладнання останнього покоління!

Рефракційна заміна кришталика ока

Ця мікрохірургічна операція дозволяє повернути зір за міопії, далекозорості чи астигматизму навіть якщо вам понад 45 років і лазерна корекція протипоказана. Заміна кришталика ока в LMC триває всього 10-15 хвилин та передбачає короткий і простий післяопераційний період.

Лікування кератоконусу   

Під впливом низькоінтенсивного ультрафіолетового випромінювання спектру А колагенові волокна рогівки полімеризуються та зв’язуються в єдину тривимірну сітку. Відновлення зору відбувається внаслідок ущільнення та корекції деформованої рогівки. 

Хірургія катаракти

Для лікування катаракти використовуємо факоемульсикацію, що передбачає «безшовну хірургію». За допомогою ультразвуку подрібнюємо мутний кришталик та замінюємо його на спеціальну гнучку лінзу. Таке лікування швидке й не викликає болю, адже не передбачає жодних травматичних процедур.

banner

Лікування у Lviv Medical Center — це:

  • консультації та процедури, які виконують досвідчені лікарі;
  • лазерне відновлення зору з використанням апарата останнього покоління;
  • мікрохірургія ока, яка дозволяє повернути зір швидко та без зайвих втручань;
  • професійна медична допомога навіть за складних порушень зору.

Планові огляди у LMC дозволять вам вчасно скоректувати зір та зберегти його гострим, як у дитинстві. Тому ігнорувати проблему та мружитися, аби щось побачити, не варто. Тим паче, коли її легко розв’язати.

Звертайтеся до Lviv Medical Center — ми підберемо для вас сучасне та дієве лікування, яке допоможе бачити світ чітко та у деталях!

Адреси клінік:

  • м. Львів, вул. Довга, 56 (заїзд з вул. Пимоненка, 15а)
  • +38 (096) 445 7855
  • м. Івано-Франківськ, вул. Василя Стуса, 28
  • +38 (067) 778 8899