Психотерапія

banner

Психотерапія

Потурбуємося про ваше здоров'я!

Записатися на консультацію

Lviv Medical Center — багатопрофільний медичний заклад, у якому приділяють увагу не одному аспекту здоров’я людини. Психотерапія у нашій клініці — це робота над покращенням життя разом зі спеціалістами, які мають великий досвід та працюють за найдієвішими методиками.

Консультація психотерапевта: коли звертатися?

Послуги психотерапевта потрібні тоді, коли ви відчуваєте себе невпевнено і щось заважає просто насолоджуватися життям. Щоденні турботи, стреси на роботі, проблеми у стосунках — все це впливає на наше психоемоційне здоров’я.

Розібратися в собі та позбутися непевності допоможе психотерапевт. У Lviv Medical Center працюють досвідчені фахівці, які після першої консультації визначать найкращий для вас метод терапії, а далі — системно працюватимуть на результат.

За послугами психотерапевта — в LMC!

Психотерапія сьогодні необхідна багатьом людям і це абсолютно нормально. Регулярні розмови з професіоналом про те, що вас турбує, допоможуть розібратися в собі та розставити життєві пріоритети. А от ігнорування, на перший погляд, дрібниць (як-от поганий настрій, переїдання, страх перебування на сцені тощо) з часом може призвести до серйозних наслідків.

Не відкладайте піклування про себе на потім, адже якісна консультація психотерапевта у Львові та Івано-Франківську доступна вже сьогодні!

banner

До психотерапевта варто звернутися, якщо вас турбують:

  • негативні емоційні стани;
  • невпевненість у собі; 
  • неврози чи депресія;
  • порушення сну та апетиту;
  • емоційна напруга;
  • стан невизначеності тощо.

 

 

Не ігноруйте проблем — розв’язуйте їх із фахівцями Lviv Medical Center. Записуйтеся на консультацію, адже насамперед це проста розмова зі спеціалістом — під час неї можна буде визначити, який метод терапії спрацює найкраще та в якому напрямку рухатися далі. Зробіть свій перший крок до повноцінного та щасливого життя!

Адреси клінік:

  • м. Івано-Франківськ, вул. Василя Стуса, 28
  • +38 (067) 778 8899